Siekiant geriau pritaikyti svetainės turinį bei informaciją apie mūsų paslaugas ir specialius pasiūlymus, šioje svetainėje naudojami slapukai (cookies), kuriuos Jūs galite bet kada išjungti, keisdami savo naršyklės nuostatas.

Praėję renginiai

Virtuvės šefai pristato „Šventinį meniu, įkvėptą pasaulio restoranų“

LVVK Renginiai
Data: 28 lapkričio 2021 12:00 - 16:00

Artėjant didžiosioms metų šventėms, virtuvės meistrai siūlo gurmanišką skonių kelionę nuo egzotiško užkandžio iki šventinio deserto.

Kviečiame pasisemti meistrystės idėjų iš pasaulio restoranų, susipažinti su jų veiklos filosofija, vertybėmis bei kartu pasimėgauti išskirtiniais skoniais.
Gamins patyrę virtuvės šefai: Aleksandrs Košanskis, restoranas „Beef Room“; Edgaras Rutkauskas; Jaroslav Oršveski, „Minordija“; virtuvės meistras iš Latvijos Edgards Jaunzems, „Reaton“; konditerijos meistras Evaldas Juška kartu su Šv. Ignaco Lojolos kolegijos ir restorano „Arrivée“ komanda.
Gurmaniškų kelionių įspūdžiais pasidalins bei apie restoranų naujų skonių atradimus papasakos gero maisto ir restoranų žinovė, tinklaraštininkė Urtė Mikelevičiūtė. Renginio vedėjas - talentingasis aktorius Aleksandras Kleinas.

Vieta: viešbutis „Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“, Gedimino pr. 44B, Vilnius
Data: 2021 m. lapkričio 28 d. 12:00 val.

Aprangos kodas – LVVK asociacijos nariai ir svečiai laukiami tik su virėjų švarkais.
Išankstinė registracija būtina!
Dalyvavimo kaina vienam asmeniui – 30 eur, LVVKA nariams – nemokamai.
Registracija ir informacija el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba mob. nr. 
+370 615 67405

P.S. dalyvavimas tik su galimybių pasais, privalomas apsauginių kaukių dėvėjimas (išskyrus degustuojant patiekalus prie stalų, kavą taip pat skanaujame prie stalų), higienos laikymasis.

 

Visos datos


  • 28 lapkričio 2021 12:00 - 16:00
 

SUSISIEKIME

LIETUVOS VYRIAUSIŲJŲ VIRĖJŲ IR KONDITERIŲ ASOCIACIJA

P. d. 2453, LT-09008 Vilnius
Mob. tel. +370 615 67405
El. paštas: vadybininke@lrvvk.lt arba info@lrvvk.lt

Log in

create an account