Siekiant geriau pritaikyti svetainės turinį bei informaciją apie mūsų paslaugas ir specialius pasiūlymus, šioje svetainėje naudojami slapukai (cookies), kuriuos Jūs galite bet kada išjungti, keisdami savo naršyklės nuostatas.

Praėję renginiai

B2B verslo kontaktų renginys | virtuvės profesionalams

LVVK Renginiai
Data: 15 gegužės 2022 12:00 - 16:00

Virtuvės šefai dalinsis idėjomis ir patarimais apie gamybos būdus, kviesdami patirti išskirtinio subtilumo dūmo skonį ir aromatą, pasimėgauti pikantiškais, sultingais patiekalais.

Maloniai kviečiame į LVVKA B2B verslo kontaktų renginį „Idėjos skoniams“, kuris vyks 2022 m. gegužės 15 d. 12 val. kaimo turizmo sodybos „Vytauto kaimas“ erdvioje lauko terasoje šalia Baluosio ežero, Nevaršonių k., Aukštadvario sen., Trakų r.
B2B verslo kontaktų renginys „Idėjos skoniams“ – tai galimybė akis į akį susitikti HoReCa įmonių atstovams su virtuvės skonių kūrėjais, siekiant išsiaiškinti poreikius, lūkesčius, supažindinant su rinkos aktualijomis, produktų išskirtinumu, kokybe, plečiant produktų ar paslaugų asortimentą, gerinant aptarnavimo kokybę, gaunant abipusį atgalinį ryšį ir išlaikant šiltą kontaktą.
Virtuvės šefai dalinsis idėjomis furšetui ir patarimais apie gamybos būdus, tinkamiausią apdorojimo temperatūrą su lauko kepsninėmis, kviesdami patirti išskirtinio subtilumo dūmo skonį ir aromatą, pasimėgauti pikantiškais, sultingais patiekalais.
Gamins patyrę virtuvės šefai: Arūnas Stoškus, restoranų grupė „Fortas“; Laurynas Bužinskas, „Chef Laurynas“; Eduardas Radzivilovas, „Mažoji Ragainė“; Ričardas Leckas, „Leckana“; „Bijola“ konditerės; restorano „Amandus“ komanda.

Aprangos kodas – LVVK asociacijos nariai ir svečiai laukiami tik su virėjų švarkais.
Išankstinė registracija būtina!
Dalyvavimo kaina vienam asmeniui – 30 eur, LVVKA nariams – nemokamai.
Registracija ir informacija el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba mob. nr. 
+370 615 67405

 

 

Visos datos


  • 15 gegužės 2022 12:00 - 16:00
 

SUSISIEKIME

LIETUVOS VYRIAUSIŲJŲ VIRĖJŲ IR KONDITERIŲ ASOCIACIJA

P. d. 2453, LT-09008 Vilnius
Mob. tel. +370 615 67405
El. paštas: vadybininke@lrvvk.lt arba info@lrvvk.lt

Log in

create an account