Siekiant geriau pritaikyti svetainės turinį bei informaciją apie mūsų paslaugas ir specialius pasiūlymus, šioje svetainėje naudojami slapukai (cookies), kuriuos Jūs galite bet kada išjungti, keisdami savo naršyklės nuostatas.

Praėję renginiai

„International Young Chefs Challenge, China“ | Treniruotė

LVVK Renginiai
 Renginys baigėsi
 
0
Data: 13 spalio 2019 12:00 - 16:00

„International Young Chefs Challenge, China“ | Treniruotė

Spalio 24 – 26 d. ruošiantis tarptautiniam konkursui „International Young Chefs Challenge“, Kinijoje, Lietuvos jaunieji šefai Rokas Ragauskas ir Erikas Janerikas kviečia susipažinti ir įvertinti konkurso valgiaraštį.

Karštosios virtuvės rungtis „Two to Tango Teams“: užkandis - šukučių seviše (ceviche), teriyaki marinuotas tunas, peletrūnų puta, agurkų granita; karštas patiekalas - antiena su lazdyno riešutų-šviežių žolelių pabarstuku, marinuotas, įdarytas svogūnas ir pastarnokų-topinambų kremas su lazdyno riešutais, virtinis su baravykais, pastarnoko fondantas, gardinta vyšnių ir konjako dekonstruota žele.

Individualios rungtys: Erikas Janerikas „NingBo Seafood“ - otas, kalafiorų, ožkos sūrio, miso kremas, agurkų cannelloni su vėžiukais, marinuotas kalafioras su miso, upėtakio ikrai, brokolis, karamelizuotas dumplainis, marinuotas svogūnas, pomidorų consome, bisque padažas; Rokas Ragauskas „Free Style Cake“ - sviestinis biskvitas, agrastų-mėtų compote, vyšnių įdaras, vanilinis kremas, veidrodinė glazūra.

Kviečiame palaikyti komandą, stebėti, kaip vyksta pasiruošimas konkursui, sužinoti, kokios gamybos technologijos naudojamos, kaip derinami produktai bei įvertinti patiekalų skonius.

Jaunųjų šefų mokytojai – sertifikuoti WorldChefs teisėjai, virtuvės meistrai Jaroslav Orševski ir Tomas Rimydis - tarptautinių konkursų dalyviai ir prizininkai pasidalins konkursine patirtimi.

Treniruotės metu suteikiamos papildomos naudos:
1. Pristatomas pusgaminių ir gaminių gamybos procesas;
2. Užkandžių, patiekalų degustacija.

Vieta: „Gastro studija“, Raudondvario pl. 131, Kaunas
Data: 2019 m. spalio 13 d., sekmadienis, 12 val. – 16 val.
Kaina: 30 Eur, nariams – 25 Eur.
Vietų skaičius – 40 vietų.

Būtina išankstinė registracija el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba mob. +370 615 67405.

 

Visos datos


  • 13 spalio 2019 12:00 - 16:00
 

SUSISIEKIME

LIETUVOS VYRIAUSIŲJŲ VIRĖJŲ IR KONDITERIŲ ASOCIACIJA

P. d. 2453, LT-09008 Vilnius
Mob. tel. +370 615 67405
El. paštas: vadybininke@lrvvk.lt arba info@lrvvk.lt

Log in

create an account