Siekiant geriau pritaikyti svetainės turinį bei informaciją apie mūsų paslaugas ir specialius pasiūlymus, šioje svetainėje naudojami slapukai (cookies), kuriuos Jūs galite bet kada išjungti, keisdami savo naršyklės nuostatas.

Meistriškumo kursai

Kursai

Kursai organizuojami profesiniam meistriškumo kėlimui. Akcentuojami šiuolaikiniai gamybos technologiniai procesai, skoninių savybių suderinamumas, inovatyvus pateikimas. Apie artimiausius mūsų organizuojamus kursus galite sužinoti apsilankę mūsų internetinio puslapio skiltyje "Renginiai".

„DESERTŲ KOLEKCIJA“ | MASTERCLASS

Konditerijos meistriškumo kursų dėstytoja Dovilė Valentienė - viena talentingiausių ir kūrybingiausių jaunųjų konditerijos virtuozių, pasaulio kulinarijos Olimpiados „IKA Culinary Olympics 2020“ aukso medalio laimėtoja. Kursų metu pasisemsime kūrybinių idėjų, konditerijos žinių, susipažinsime su gamybos technikos įvairove, atskleisime skoninių savybių suderinamumo, spalvingumo svarbą.

Skaityti daugiau ...

„Šiuolaikinio valgiaraščio aktualijos: nuo žaliavalgystės iki mėsos patiekalų“ | MasterClass

Kursų dėstytojos: tituluotos virtuvės meistrės Aldona Gečienė, Honorata Lyndo ir Liucija Makovska – daugkartinės tarptautinių čempionatų dalyvės ir prizininkės, pasaulio kulinarijos olimpiados „IKA/Culinary Olympics 2016“ Grand Prix 3 v. aukso medalių laimėtojos.
Patirtimi taip pat dalinsis augalinio maisto bistro „Sultenė“ vadovė Ona Jurkšienė: gamins sveikus augalinius patiekalus.

Skaityti daugiau ...

Rudens įkvėptos skonių variacijos profesionalams

Spalio 2 d. LVVKA kartu su partneriu „Balt-Hellin“ sukvietė į profesinio meistriškumo kursus. Kūrybine patirtimi dalinosi patyrę virtuvės meistrai, tarptautinių konkursų dalyviai ir prizininkai: Justinas Kapkovičius - pasaulio kulinarijos čempionato „Culinary World Cup 2014“, Liuksemburge, sidabro ir bronzos medalių laimėtojas bei konditerė Dovilė Valentienė - pasaulio kulinarijos čempionato „Culinary World Cup 2018“, Liuksemburge, bronzos medalių laimėtoja nacionalinių komandų rungtyje.

Skaityti daugiau ...

Wisdom of Thai Cuisine by Michelin Star Chef Chumpol Jangprai, Thailand's Iron Chef

2019 m. rugsėjo 8 d. Lietuvos vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija kartu su Tailando Karalystės ambasada kviečia į Tailando virtuvės meistriškumo kursus.
KURSŲ DĖSTYTOJAS: Tailando „Geležinis šefas“ Chumpol Jangprai - Tailando virtuvės „Michelin“ žvaigždutės restorano „R' HAAN“ Bankoke vadovas ir šefas. Tailando virtuvės ambasadorius yra puikiai žinomas Bankoko gastronomijos aplinkoje ir 2012-2018 metais buvo išrinktas Tailando „Geležiniu šefu“.

Skaityti daugiau ...

Meistriškumo kėlimo kursai „Kulinarijos Olimpiadai besiruošiant“

2019 m. birželio 9 d. „Gastro studijoje“ vyko meistriškumo kėlimo kursai „Kulinarijos Olimpiadai besiruošiant“.

Kursų dėstytojai - patyrę virtuvės meistrai Jaroslav Orševski ir Jevgenij Volkov - tarptautinių konkursų dalyviai ir prizininkai: pasaulio kulinarijos olimpiados „IKA/Culinary Olympics 2016“, Erfurte, ir pasaulio kulinarijos čempionato „Culinary World Cup 2018“, Liuksemburge, bronzos medalių laimėtojai nacionalinių komandų rungtyje:ART meninis stalas ir karštoji virtuvė (trijų patiekalų valgiaraštis po 110 porcijų).

Skaityti daugiau ...

Estų virtuvės meistras Dmitri Haljukovas - „CRU“ restorano šefas, knygos „My Kitchen My soul“ autorius

„CRU“ restorano šefas, knygos „My Kitchen. My soul“ autorius, tarptautinių čempionatų dalyvis ir prizininkas Dmitri Haljukovas į Vilnių atvyko vesti ypač gurmaniškų kursų.
Kiekvienam dalyviui buvo pristatomas pusgaminių ir gaminių gamybos procesas, suteikiama galimybė prisiliesti prie gurmaniškos virtuvės paslapčių, padegustuoti išskirtinių patiekalų bei gauti profesinio meistriškumo pažymėjimą.

Skaityti daugiau ...

SUSISIEKIME

LIETUVOS VYRIAUSIŲJŲ VIRĖJŲ IR KONDITERIŲ ASOCIACIJA

P. d. 2453, LT-09008 Vilnius
Mob. tel. +370 615 67405
El. paštas: vadybininke@lrvvk.lt arba info@lrvvk.lt

Log in

create an account