Siekiant geriau pritaikyti svetainės turinį bei informaciją apie mūsų paslaugas ir specialius pasiūlymus, šioje svetainėje naudojami slapukai (cookies), kuriuos Jūs galite bet kada išjungti, keisdami savo naršyklės nuostatas.

Kita veikla

Nuo balandžio 22 d. veiklą atnaujina lauko kavinės

Veiklą atnaujinti galinčios maitinimo įstaigos, restoranai, kavinės, barai turės užtikrinti saugius atstumus, laikytis nustatytų higienos reikalavimų.

Kviečiame nepamiršti saugumo reikalavimų ir elgtis atsakingai.

Maitinimo įstaigų veiklos darbo laikas nuo 7 iki 21 valandos.

 Maistas ir gėrimai vartojami prie atvirose erdvėse esančių staliukų, prie vieno staliuko leidžiant sėdėti ne daugiau nei 2 asmenims, išskyrus vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narius.

Į viešojo maitinimo įstaigą (tiek į uždaras, tiek į atviras erdves) turi būti įleidžiami tik kaukes, respiratorius ar kitas veido apsaugos priemones, kurios priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną, dėvintys lankytojai. Kaukės nusiimamos tik valgant ar geriant.

Lankytojus aptarnaujantis personalas turi dėvėti kaukes, respiratorius ar kitas veido apsaugos priemones, kurios priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną, vengti kontakto, išskyrus atvejus, kai aptarnaujami lankytojai, ir laikytis griežtos rankų higienos.

Saugus atstumas tarp stalų. Atstumas turi būti toks, kad prie skirtingų stalų sėdintys lankytojai vienas nuo kito būtų nutolę ne mažesniu kaip 2 metrų atstumu. Jei tarp stalų įrengiamos ne mažesnės nei 90 cm pločio ir 140 cm aukščio pertvaros, - ne mažesniu kaip 1 metro atstumu. Atstumas nuo keleivių takų, keleivių įsodinimo vartų, pėščiųjų takų, gyventojų įėjimų į kiemus ar laiptines - ne mažesnis kaip 1 metras.

Maitinimo įstaigose negali būti naudojami daugkartiniai daiktai, kurių negalima nuvalyti ar skalbti bei dezinfekuoti po kiekvieno apsilankymo.

Jeigu administracija iš paties darbuotojo gavo informaciją apie jam nustatytą COVID-19 ligą (koronoviruso infekciją), apie tai turi informuoti Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – NVSC), bendradarbiauti su NVSC nustatant sąlytį turėjusius asmenis.

Daugiau apie reikalavimus, kurių turi laikytis viešojo maitinimo įstaigos, skaitykite čia

SUSISIEKIME

LIETUVOS VYRIAUSIŲJŲ VIRĖJŲ IR KONDITERIŲ ASOCIACIJA

P. d. 2453, LT-09008 Vilnius
Mob. tel. +370 615 67405
El. paštas: vadybininke@lrvvk.lt arba info@lrvvk.lt

Log in

create an account