Siekiant geriau pritaikyti svetainės turinį bei informaciją apie mūsų paslaugas ir specialius pasiūlymus, šioje svetainėje naudojami slapukai (cookies), kuriuos Jūs galite bet kada išjungti, keisdami savo naršyklės nuostatas.

Kita veikla

Gegužės 30 d. kviečiame narius į ataskaitinį susirinkimą!

Maloniai kviečiame narius ir rėmėjus į metinį-ataskaitinį susirinkimą, įvyksiantį 2021 m. gegužės 30 d. 12 val. lauko kavinėje „Carre“, Gedimino pr. 9, Vilniuje.

 2020 m. dėl veiklos suvaržymų praėjo neapibrėžtomis aplinkybėmis, siekiant stabilizuoti sveikatos sistemą, mokantis prisitaikyti, jungiantis prie socialinių, pilietinių iniciatyvų, kartu teikiant pagalbą labiausiai nukentėjusiems. HoReCa sektorius stipriai nukraujavo, tačiau visuomenės vakcinacija nuo Covid-19 tapo šios krizės lūžio tašku, leidžiančiu tikėti, kad blogiausia jau praeityje ir kad po žingsnį judame pirmyn, įveikdami sunkumus ir iššūkius. Kiekvieno nario asmeninės pastangos labai svarbios ir esame Jums nuoširdžiai dėkingi, kad stengiatės įveikti kliūtis, neprarasdami optimizmo ir ryžto. Taip pat esame dėkingi rėmėjams ir partneriams už lankstumą, profesionalią pagalbą ir paramą, keliant ir įkvepiant sektorių. Visi kartu jaučiamės stipresni ir tvirtesni.

Susirinkimo darbotvarkėje: metinės 2020 m. veiklos ataskaitos ir finansinės atskaitomybės tvirtinimas.
2021 m. Asociacijos Prezidento ir Tarybos rinkimai. Asociacijos įstatų  keitimas. Aktuali informacija, veiklos planai.

Dėkojame Prezidentui Orševski Jaroslav, Tarybos nariams (Dabrovolskui Dariui, Gečienei Aldonai, Lyndo Honoratai, Rimydžiui Tomui, Šiušienei Rūtai, Volkov Jevgenij) ir kartu aktyviems nariams už entuziazmą, kantrybę, profesijos bendraminčių telkimą, nuveiktus darbus, profesines konsultacijas, atstovavimą tarptautiniuose konkursuose, valstybinėse institucijose, profesinio mokymo įstaigose, partnerių susitikimuose, dalyvavimą socialinėse iniciatyvose, konkursuose, pasidalintas kūrybines žinias meistriškumo kursuose, gastronominiuose renginiuose, įvertinus tai, kad turite virtuvėse pagrindinius darbus, atsakomybes ir krūvius.

Tikime, kad visiems kartu vieningai susitelkus, pavyks įkvėpti, gaivinti sektorių, puoselėti gastronomijos kultūrą, siekti užsibrėžtų tikslų, kartu išlaikant pagarbų, atsakingą, supratingą, žmogišką santykį.

NARIŲ DALYVAVIMAS PRIVALOMAS!

REGISTRACIJA: https://forms.gle/JdXrJVUdNFrLLTa37

DATA: gegužės 30 d. Trukmė nuo 12 iki 14 val.

VIETA: Gedimino pr. 9, Vilnius. Įėjimas į kavinę iš lauko pusės.

SAUGUMAS: renginys vyks lauke, susėdimas konferencinis, laikantis atstumų. Prašome laikytis higienos reikalavimų bei išlaikyti saugius atstumus, nesibūriuoti. Privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes. Mūvėkite vienkartines pirštines, turėkite savo rašymo priemonę.

APRANGA: aprangos kodas – LVVK asociacijos nariai laukiami su virėjų švarkais. Svečiams, partneriams virėjo švarkas neprivalomas.

PARKINGAS: šalia lauko kavinės „Carre“ yra požeminis parkingas, 1 val./1,30 eur.
Siūlome parkuotis stovėjimo aikštelėje T. Kosciuškos g. 1A (šalia Vilnelės), 1 val./0,6 eur, praeinant senamiesčiu pro Lietuvos nacionalinį muziejų ir Vilniaus Katedrą. Ėjimo trukmė iki „Carre“ apie 10 min.

Daugiau informacijos:
Jūratė Mikalkėnienė
LVVKA vykdomoji direktorė
Mob. +370 615 67405
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
http://www.lvvk.lt

SUSISIEKIME

LIETUVOS VYRIAUSIŲJŲ VIRĖJŲ IR KONDITERIŲ ASOCIACIJA

P. d. 2453, LT-09008 Vilnius
Mob. tel. +370 615 67405
El. paštas: vadybininke@lrvvk.lt arba info@lrvvk.lt

Log in

create an account