Siekiant geriau pritaikyti svetainės turinį bei informaciją apie mūsų paslaugas ir specialius pasiūlymus, šioje svetainėje naudojami slapukai (cookies), kuriuos Jūs galite bet kada išjungti, keisdami savo naršyklės nuostatas.

Kita veikla

Nuo gegužės 24 d. taikomi nauji karantino atlaisvinimai bei įsigalioja Galimybių pasas

Restoranų, kavinių ir barų darbo laikas pratęsiamas iki 22 val., kai veikla vykdoma atvirose erdvėse.

 Lauko kavinėse prie vieno staliuko leidžiama sėdėti ne daugiau nei 5 asmenims, išskyrus dviejų šeimų ar dviejų namų ūkio narius.

Leidžiama teikti viešojo maitinimo paslaugas apgyvendinimo paslaugas teikiančių įstaigų paslaugų gavėjams be galimybių paso, tačiau lankytojų iš "gatvės" – ne, čia būtinas galimybių pasas.

Asmeninėse šventėse atvirose erdvėse gali dalyvauti ne daugiau nei 10 asmenų.

Nuo gegužės 24 d. Lietuvoje įsigalioja Galimybių pasas. Ši priemonė leidžia lankytis maitinimo įstaigų viduje, laikantis nustatytų reikalavimų.

Restoranų, kavinių, barų, išskyrus naktinius klubus ar kitas pasilinksminimo vietas, veikla uždarose patalpose vykdoma iki 22 val.

Lankytojai valgytų tik sėdėdami prie stalų, prie vieno stalo leidžiant sėdėti ne daugiau nei 10 asmenų, išskyrus vienos šeimos ar vieno namų ūkio narius.

Atstumas tarp stalų būtų toks, kad prie skirtingų stalų sėdintys lankytojai vienas nuo kito būtų nutolę ne mažesniu kaip 2 metrų atstumu. Jei tarp stalų įrengiamos ne mažesnės nei 90 cm pločio ir 140 cm aukščio pertvaros, atstumas tarp stalų gali būti toks, kad prie skirtingų pertvaromis atskirtų stalų sėdintys lankytojai vienas nuo kito būtų nutolę ne mažesniu kaip 1 metro atstumu.

Prie įėjimo į viešojo maitinimo įstaigą, lankytojams gerai matomoje vietoje, pateikti informaciją apie asmens higienos laikymosi būtinybę (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas ir kt.)

Daugiau apie reikalavimus skaitykite čia

Asmeninėse šventėse uždarose erdvėse gali dalyvauti ne daugiau nei 10 asmenų. Asmenų skaičius neribojamas, jei šventė organizuojama išnuomojamose patalpose.

Asmeninėse šventėse atvirose erdvėse gali dalyvauti neribotas skaičius asmenų.

Galimybių paso tikrinimas ir kita reikalinga informacija yra reglamentuota:

1) Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimo Nr. 1226 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ 22 ir 23 papunkčiais (patvirtinta gegužės 5 d., įsigalios gegužės 24 d.)

2) SAM 2021 m. balandžio 21 d. Nr. V-891 sprendimas „Dėl asmenų teisės į švelnesnes karantino režimo priemones patvirtinimo“.

Asmenys, norėdami pasinaudoti teise į švelnesnes karantino režimo priemones Nutarime numatytais atvejais, pateikia paslaugų teikėjams vieną iš šio sprendimo nurodytų dokumentų atspausdintą arba išsaugotą skaitmeniniu formatu.

Informaciją apie reglamentavimą skaitykite čia

https://gpasas.lt/ šiame puslapyje galėsite gauti savo Galimybių pasą (QR kodas generuojamas internetu).

Paslaugų teikėjai bus atsakingi už Galimybių paso patikrą. Tą bus galima atlikti toje pačioje gpasas.lt svetainėje . Čia bus galima mobiliuoju įrenginiu nuskaityti lankytojo pateiktą QR kodą.

SUSISIEKIME

LIETUVOS VYRIAUSIŲJŲ VIRĖJŲ IR KONDITERIŲ ASOCIACIJA

P. d. 2453, LT-09008 Vilnius
Mob. tel. +370 615 67405
El. paštas: vadybininke@lrvvk.lt arba info@lrvvk.lt

Log in

create an account