Siekiant geriau pritaikyti svetainės turinį bei informaciją apie mūsų paslaugas ir specialius pasiūlymus, šioje svetainėje naudojami slapukai (cookies), kuriuos Jūs galite bet kada išjungti, keisdami savo naršyklės nuostatas.

Kita veikla

Ataskaitinis visuotinis narių susirinkimas

Nuoširdžiai sveikiname antrai kadencijai perrinktą Prezidentą Jaroslavą Orševski ir naujai išrinktus Tarybos narius - Aidą Čepukaitę, Darių Dabrovolską, Aldoną Gečienę, Honoratą Lyndo, Dovilę Valentienę, Jevgenijų Volkov.

 Praėję metai - apokaliptiniai, išlikimo, įnešę neapibrėžtumo ir pokyčių į visuomeninio maitinimo sektorių. Turėjome persiorientuoti, prisitaikyti. Nepaisant sunkumų, jungėmės prie pilietinių, socialinių iniciatyvų, pagal galimybes rengėme prezentacijas ir meistriškumo kursus, aktyviai teikėme profesines konsultacijas, bendradarbiavome su profesiniais mokymo centrais, atstovavome valstybinėse institucijose bei tarptautinėse varžybose. 2020 metų pradžioje pasaulio kulinarijos olimpiadoje „IKA Culinary Olympics 2020“ individualiose rungtyse Lietuvos meistrai iškovojo aukso ir sidabro medalius. Taip pat vienas didžiausių pasiekimų - Diazoto monoksido, kaip maisto priedo, išimties taikymas maitinimo įstaigoms maisto gamyboje, nuimant administracinę ir finansinę naštą.

2020 m. veiklos ataskaitą pristatė Asociacijos vykdomoji direktorė Jūratė Mikalkėnienė, finansinę ataskaitą paruošė vyr. buhalterė Jolanta Dumbravienė.

Susirinkime keitėme Asociacijos įstatus, kad visuotinis narių susirinkimas galėtų vykti elektroninių ryšių priemonėmis. Išsiplėtus Asociacijos veiklai bei priimant nariais prekybos tinklų atstovus ir mokymo centrus, pavadinimą pakeitėme į Lietuvos vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija.

Kartu su nariais padėkojome Prezidentui Jaroslav Orševski ir Tarybos nariams (Dariui Dabrovolskui, Aldonai Gečienei, Honoratai Lyndo, Tomui Rimydžiui, Rūtai Šiušienei ir Jevgenijui Volkov) už kantrybę, entuziazmą, profesijos bendraminčių telkimą, nuveiktus darbus, konsultacijas, dalyvavimą socialinėse iniciatyvose, atstovavimą tarptautiniuose konkursuose, pasidalintas kūrybines žinias meistriškumo kursuose, bendradarbiavimą su profesiniais mokymo centrais ir kitas veiklas!

Nuoširdžiai dėkojame visiems aktyviai dalyvaujantiems nariams ir rėmėjams už visokeriopą, profesionalią pagalbą ir paramą, siekiant tikslų, keliant ir įkvepiant visuomeninio maitinimo sektorių. Visi kartu jaučiamės stipresni ir tvirtesni!

Naujai išrinktai Tarybai linkime entuziazmo, įkvėpimo, drąsių sprendimų, energijos ir ištvermės!

Ataskaitinis susirinkimas vyko 2021 m. gegužės 30 d. lauko kavinėje „Carré “, Vilniuje.

LVVKA nuo 2006 m. priklauso Pasaulio vyriausiųjų virėjų draugijų asociacijai (WorldChefs), kuri vienija daugiau nei 100 nacionalinių asociacijų visame pasaulyje. Šiuo metu LVVK asociacija vienija 98 profesijos atstovus. Nariais priimami kūrybiški, idėjomis ir patirtimi besidalinantys, aktyvūs, inovatyvūs gamybos vadovai, vyr. virėjai, turintys daugiau nei trijų metų gamybos vadovavimo patirtį. Norintys tapti Asociacijos nariais, turi užpildyti anketą ir gauti dvi narių rekomendacijas.

Nuotraukų albumas čia

Daugiau informacijos:
Jūratė Mikalkėnienė
LVVKA vykdomoji direktorė
Mob. +370 615 67405
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
http://www.lvvk.lt

Atsisiųsti priedus

SUSISIEKIME

LIETUVOS VYRIAUSIŲJŲ VIRĖJŲ IR KONDITERIŲ ASOCIACIJA

P. d. 2453, LT-09008 Vilnius
Mob. tel. +370 615 67405
El. paštas: vadybininke@lrvvk.lt arba info@lrvvk.lt

Log in

create an account