Siekiant geriau pritaikyti svetainės turinį bei informaciją apie mūsų paslaugas ir specialius pasiūlymus, šioje svetainėje naudojami slapukai (cookies), kuriuos Jūs galite bet kada išjungti, keisdami savo naršyklės nuostatas.

Kita veikla

Nuo liepos 1 d. taikomi nauji atlaisvinimai

Pasibaigus karantinui, viešojo maitinimo įstaigose nebereikia galimybių paso, išlieka atstumų laikymosi reikalavimai. Leidžiamas maitinimas savitarnos principu.
Viešojo maitinimo įstaigų, restoranų, kavinių, barų veikla leidžiama, užtikrinant reikalavimus dėl saugaus atstumo ir kitus bendrus saugos reikalavimus.

Maitinimo paslaugas galima teikti tik tam skirtose vietose, išlaikant ne mažesnį kaip dviejų metrų atstumą tarp stalų ar asmenų grupių.
Viešojo maitinimo vietose privaloma išlaikyti dviejų metrų atstumą tarp žmonių, sėdinčių prie skirtingų stalų. Šis atstumas gali būti sumažinamas iki metro, jeigu įrengiamos pertvaros.
Maitinimo paslaugos visiems gyventojams galės būti teikiamos tiek lauke, tiek viduje – iki šiol viduje buvo aptarnaujami tik turintieji galimybių pasą.
Leidžiamas maitinimas savitarnos principu (švediškas stalas).


Daugiau apie pakeitimus skaitykite čia

SUSISIEKIME

LIETUVOS VYRIAUSIŲJŲ VIRĖJŲ IR KONDITERIŲ ASOCIACIJA

P. d. 2453, LT-09008 Vilnius
Mob. tel. +370 615 67405
El. paštas: vadybininke@lrvvk.lt arba info@lrvvk.lt

Log in

create an account