Siekiant geriau pritaikyti svetainės turinį bei informaciją apie mūsų paslaugas ir specialius pasiūlymus, šioje svetainėje naudojami slapukai (cookies), kuriuos Jūs galite bet kada išjungti, keisdami savo naršyklės nuostatas.

Parama

Pagalba Vilniaus restoranams ir kavinėms!

Reaguodama į karantino metu užsidariusių restoranų ir kavinių problemas bei paskelbtus Sveikatos apsaugos ministerijos reikalavimus lauko kavinių veiklai, Vilniaus miesto savivaldybė šiam sezonui lauko kavinėms atveria visas miesto viešąsias erdves!

✅ Lauko kavinėms dovanojame VISAS miesto viešąsias erdves:
➡ Aikštės, skverai, gatvės - šiose vietose netoliese esančios kavinės šį sezoną galės nemokamai turėti lauko staliukus ir tokiu būdu vykdyti savo veiklą karantino metu. Tik atsidarykite, veikite, išlaikykite darbo vietas ir gyvą Vilnių. Kviečiame restoranus susipažinti su informacija ir registruotis: www.karantinas.lt/gyvasvilnius. Žinoma, prioritetas - visų saugumas.
✅Startuoja pagalbos mylimai vietai projektas Talonai.lt:
➡ Apsiėmėme globoti naują projektą www.talonai.lt, kuris padės nusipirkti jūsų mėgstamos vietos paslaugų jau dabar, o paslaugas gauti vėliau. Taip padėsite šioms vietoms išgyventi.
✅ Maisto furgonėlių laisvė:
➡ Šiam sezonui maisto furgonėliams leidžiama veikti visame mieste be atskiro suderinimo, kai turimas leidimas veikti bent vienoje seniūnijoje.
✅ Rinkliavos panaikinimas:
➡ Kaip jau skelbėme anksčiau, už 2020 m. nemokama jokia rinkliava už lauko kavines prie stacionarių restoranų.
Prašymas visiems miestiečiams - gyvename neeilinėje situacijoje, todėl ir taisyklės šiuo metu turi būti kitokios, nei įprastai. Kviečiame būti atlaidesniais - jei koks lauko kavinės staliukas sutrukdys jums praeiti ar pravažiuoti dviračiu, nepykite, supraskite, kad tas staliukas kažkam padeda išsaugoti darbą. Restoranų prašome užtikrinti saugių atstumų laikymąsi, tarnybų - pirmiausiai kalbėtis, o ne ieškoti būdų nubausti net už menkiausias klaidas. Dėkojame už supratingumą.
Jei esate restorano savininkas, apsvarstykite veiklos galimybes, įvertinkite siūlomą pagalbą: www.karantinas.lt/gyvasvilnius. Turime padėti išlaikyti ir darbo vietas, ir miesto gyvybę.
Jau atsidariusių lauko kavinių sąrašą galima rasti čia.
Kitos Vilniaus pagalbos priemonės gyventojams ir verslui: www.karantinas.lt/pagalba.

SUSISIEKIME

LIETUVOS VYRIAUSIŲJŲ VIRĖJŲ IR KONDITERIŲ ASOCIACIJA

P. d. 2453, LT-09008 Vilnius
Mob. tel. +370 615 67405
El. paštas: vadybininke@lrvvk.lt arba info@lrvvk.lt

Log in

create an account